mobilny serwis warszawa

Laweta czy mobilny serwis? Co wezwać?

Nagła usterka w aucie może przydarzyć się każdemu kierowcy, ale nie zawsze musi ona oznaczać konieczność holowania auta do stacjonarnego serwisu. Co robić w razie niespodziewanej awarii auta i gdzie szukać pomocy?

Zwykle w sytuacji nagłej awarii auta, do głowy przychodzi myśl o konieczności wzywania lawety i holowaniu samochodu do stacjonarnego serwisu. Laweta nie jest jednak jedynym rozwiązaniem. W Warszawie dostępne są także usługi mobilnego serwisu, czyli: diagnostyka, mechanika i elektryka samochodowa, którą specjaliści wykonują z dojazdem do Klienta we wskazane miejsce.

Laweta czy mobilny serwis?

O tym, jak dokładnie działa mobilny serwis można przeczytać TUTAJ. Najogólniej rzecz ujmując mobilny serwis wykonuje dokładnie takie same usługi diagnostyki, mechaniki i elektryki samochodowej jak stacjonarny warsztat, z tą różnicą, że w przypadku mobilnego serwisu to mechanicy i elektrycy przyjeżdżają do Klienta, a nie Klient do warsztatu. Czy zatem mobilny serwis zastąpi lawetę i sprawi, że stacjonarne serwisy przestaną istnieć? Oczywiście, że nie. Wezwanie lawety będzie konieczne w sytuacji stłuczki i w przypadku bardzo poważnych usterek (np. awarii silnika), których zwyczajnie nie da się naprawić poza stacjonarnym warsztatem. W innych przypadkach mobilny serwis może poradzić sobie z diagnostyką i naprawą w dowolnym miejscu na drodze lub pod domem Klienta.

Oferujemy pomoc w razie awarii pojazdu w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Wykonujemy usługi holowania i pomocy drogowej oraz prowadzimy mobilny serwis. Podczas rozmowy telefonicznej pytamy o objawy awarii i dobieramy najlepsze rozwiązanie do danej sytuacji. Telefon: 500-54-54-80

Jakie usługi wykonujemy? 

  • Laweta – holowanie i transport pojazdów oraz motocykli
  • Diagnostyka komputerowa i ogólna diagnostyka usterek elektrycznych oraz mechanicznych w pojazdach osobowych
  • Naprawy mechaniczne z dojazdem do Klienta
  • Naprawy elektryczne z dojazdem do Klienta
  • Osuszanie baku, po zatankowaniu niewłaściwego paliwa (diesla zamiast benzyny lub benzyny zamiast diesla) z dojazdem do Klienta

lawetaPomoc w sytuacji awarii auta najlepiej dobierać indywidualnie, dzwoniąc na wskazany wyżej numer telefonu. Nasi specjaliści najlepiej wskażą, co będzie odpowiednie dla danego problemu. W niektórych przypadkach wezwanie lawety może okazać się konieczne, ale w innych znacznie lepszym rozwiązaniem może okazać się mobilny serwis.

Niewątpliwym plusem korzystania z usług mobilnego serwisu jest to, że diagnostyka i naprawa odbywają się od ręki. Dzięki temu Kierowca może wyruszyć w dalszą drogę bez konieczności oczekiwania na naprawę w stacjonarnym warsztacie.

Mobilny serwis wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i naprawczy, który pozwala na wykonanie większości napraw w dowolnym miejscu.

W razie problemów z autem zachęcamy do kontaktu z nami. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje zarówno lawety (holowanie) jak i naprawy z dojazdem. Dzięki temu możemy podejść indywidualnie do każdej sytuacji i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Czy posiadamy jakieś referencje?

Oczywiście! Opinie naszych Klientów znajdują się TUTAJ.

Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt TUTAJ.