osuszanie baku

OSUSZANIE BAKU


Na czym polega osuszanie baku? Oferujemy szybką pomoc w razie zatankowania niewłaściwego paliwa do baku auta (zatankowanie diesla zamiast benzyny lub benzyny zamiast diesla). W takiej sytuacji radzimy zawsze, aby nie kontynuować dalszej jazdy, ponieważ może to skutkować poważnymi uszkodzeniami układu paliwowego. Jeżeli auto zostało odpalone, to należy je jak najszybciej wyłączyć i wykonać procedurę wypompowania źle zatankowanego paliwa. Najlepiej w ogóle nie odpalać auta jeśli zorientujemy się o sytuacji jeszcze na stacji paliw. Aby wezwać pomoc w Warszawie wystarczy zadzwonić pod numer tel: 500 54 54 80.

  • Pomoc 24h/7
  • Dojazd do Klienta w Warszawie i okolicy
  • Profesjonalizm i doświadczenie
  • Cena podana przed rozpoczęciem pracy

Osuszanie baku? Pomoc po zatankowaniu złego paliwa? Zadzwoń! +48 500 54 54 80

Zlecenia zawsze przyjmujemy telefonicznie. Podczas rozmowy telefonicznej pytamy o model i markę auta oraz miejsce postoju pojazdu. Następnie informujemy o cenie usługi osuszania baku i odpowiadamy na ewentualne pytania Klienta. Po akceptacji kosztów ustalamy godzinę przyjazdu naszego mechanika i prosimy Klienta o wysłanie nam wiadomości SMS z danymi auta i dokładnym miejscem postoju pojazdu.
Na miejsce przyjeżdżamy specjalistycznym pojazdem mobilnego serwisu, który jest w pełni wyposażony w sprzęt do napraw poza stacjonarnym warsztatem. Po wykonaniu procedury wypompowania paliwa podpinamy komputer diagnostyczny i sprawdzamy auto pod kątem ewentualnych błędów, a następnie usuwamy błędy, jeżeli takie wystąpiły.

Aby wezwać mobilny serwis w celu wykonania osuszania baku wystarczy zadzwonić i poinformować o zaistniałym problemie. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce: KONTAKT. Wszystkich Klientów zachęcamy do wystawienia opinii po skorzystaniu z naszych usług. Opinie znaleźć można: TUTAJ.