elektryka samochodowa warszawa

ELEKTRYKA SAMOCHODOWA


Wykonujemy diagnostykę elektrycznych usterek oraz naprawy elektryki i elektroniki samochodowej z dojazdem do Klienta. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami mobilnego serwisu, które są w pełni wyposażone w sprzęt niezbędny do napraw poza stacjonarnym warsztatem. Jesteśmy w stanie dojechać we wskazane przez Klienta miejsce na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, a następnie wykonać diagnostykę i naprawę elektryczną bez konieczności odstawiania pojazdu do stacjonarnego warsztatu.

  • Dostępność 24h/7
  • Dojazd do Klienta na terenie Warszawy i okolic
  • Diagnostyka i naprawa bez odstawiania auta na warsztat

Mobilna Elektryka Samochodowa? Zadzwoń! +48 500 54 54 80

Diagnostykę komputerową oraz naprawy elektryczne poza stacjonarnym warsztatem są możliwe. Wiedza elektryczna w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem stwarza możliwości naprawy pojazdu w dowolnym miejscu poza stacjonarnym serwisem. Po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia o usterce w aucie Klienta wysyłamy na miejsce specjalistyczny pojazd mobilnego serwisu. Na miejscu diagnozujemy przyczynę awarii i naprawiamy pojazd. Przeprowadzamy m.in. wymiany alternatorów, rozruszników i akumulatorów, naprawiamy autoalarmy i zabezpieczenia, awaryjnie odpalamy auta itp.

Jak świadczymy usługi elektryki samochodowej z dojazdem? Zgłoszenia od Klientów przyjmujemy telefonicznie. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce: KONTAKT. Podczas rozmowy ustalamy jakie są widoczne objawy awarii i w jakich okolicznościach wystąpiła usterka. Następnie dobieramy odpowiedni sprzęt i ustalamy godzinę przyjazdu specjalisty. Prosimy także Klientów o przesłanie nam SMS z potwierdzeniem chęci skorzystania z naszych usług. Taki SMS powinien zawierać: markę i model auta, numer rejestracyjny pojazdu, adres postoju pojazdu, oraz imię i nazwisko osoby zamawiającej pomoc. Podczas pierwszej rozmowy przedstawiamy także cenę diagnostyki i dojazdu lub cenę ostatecznej naprawy, jeżeli jesteśmy w stanie telefonicznie oszacować co jest prawdopodobną przyczyną usterki. Następnie przyjeżdżamy na miejsce i wykonujemy kompleksową usługę bez konieczności odstawiania pojazdu do stacjonarnego warsztatu.

Wszystkich Klientów zachęcamy do wystawienia opinii po skorzystaniu z naszych usług. Opinie znaleźć można: TUTAJ.