Holowanie

Holowanie samochodów osobowych i motocykli na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, a także transport pojazdów lawetą po całej Polsce. Gwarancja bezpieczeństwa poświadczona ubezpieczeniem przewoźnika. Tanio i profesjonalnie.

Diagnostyka z dojazdem

Diagnostyka komputerowa z dojazdem do Klienta i ogólna diagnostyka usterki w dowolnym miejscu w Warszawie. Pomoc w zlokalizowaniu przyczyny awarii bez konieczności odstawiania auta do stacjonarnego serwisu.

Pomoc Drogowa

Szybka i całodobowa pomoc w razie niespodziewanej awarii auta. Naprawy wykonywane z dojazdem do Klienta (m.in. awaryjne uruchamianie auta, awaryjne otwieranie auta, wymiana koła, usuwanie auto alarmu, wymiana żarówki itp.)

Mobilna mechanika

Naprawy mechaniczne samochodów osobowych, wykonywane z dojazdem do Klienta. Szybka diagnostyka awarii oraz naprawa usterki od ręki w dowolnej części Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach.

Mobilna elektryka

Naprawy elektryki samochodowej z dojazdem do Klienta. Usługa obejmuje: dojazd elektryka na miejsce awarii, diagnostykę i naprawę auta. Nasi elektrycy łączą wiedzę z najnowszej klasy sprzętem i są w stanie szybko poradzić sobie z awarią.

Osuszanie baku

Pomoc w razie zatankowania złego paliwa (benzyny zamiast diesla lub odwrotnie). Usługa obejmuje: dojazd specjalisty, osuszanie baku i płukanie układu paliwowego, podpięcie komputera i kasowanie błędów - bez konieczności holowania auta!

mobilny warsztat samochodowy warszawa

Tworzymy
POMOC DROGOWĄ

pracujemy na terenie Warszawy i okolic


Firma powstawała w 2014 roku i od tamtego czasu prężnie rozwija się w branży motoryzacyjnej.

Celem naszej firmy jest dobro współczesnego Kierowcy, który ceni innowacyjne podejście, doświadczonych specjalistów i szybkość podejmowania działań. Właśnie dlatego prowadzimy naprawy mechaniczne i elektryczne z dojazdem do Klienta przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia, a specjaliści dzięki wiedzy i najnowszej klasy sprzętom diagnostycznym są w stanie zdiagnozować i naprawić auto w trafny i szybki sposób na drodze, czy też pod domem lub biurem Klienta. Wykonujemy także usługi holowania i transportu pojazdów osobowych na terenie Warszawy oraz po całej Polsce.

Aby wezwać pomoc w razie awarii pojazdu wystarczy zadzwonić i poinformować o zaistniałym problemie. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce: KONTAKT. Wszystkich Klientów zachęcamy do wystawienia opinii po skorzystaniu z naszych usług. Opinie znaleźć można: TUTAJ.

E-MAIL

biuro@pomoc-drogowa-warszawa-24h.com.pl

TEREN DZIAŁANIA

WARSZAWA I OKOLICE