mechanika samochodowa

MECHANIKA SAMOCHODOWA


Wykonujemy diagnostykę i naprawy mechaniczne pojazdów osobowych z dojazdem do Klienta. Oferowana przez nas mobilna mechanika samochodowa polega na tym, że mechanicy dojeżdżają we wskazane przez Klienta miejsce specjalistycznym pojazdem, który jest w pełni wyposażony w sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Na miejscu przeprowadzamy diagnostykę komputerową oraz ogólną diagnozę mechaniczną i przedstawiamy Klientowi informacje o przyczynie awarii. Następnie wykonujemy naprawę bez konieczności odstawiania samochodu do stacjonarnego warsztatu.

  • Dostępność 24h/7
  • Dojazd do Klienta na terenie Warszawy i okolic
  • Szybki dojazd w razie nagłej awarii
  • Diagnostyka i naprawa bez odstawiania auta na warsztat

Mobilna Mechanika Samochodowa? Zadzwoń! +48 500 54 54 80

Łączymy najnowszej klasy sprzęt diagnostyczny i naprawczy z doświadczeniem naszych mechaników. Naprawiamy samochody osobowe, dojeżdżając do Klienta w Warszawie i w okolicznych miejscowościach. Przeprowadzamy m.in. awaryjne odpalanie aut, awaryjne otwieranie pojazdów, wymiany akumulatorów, rozruszników, alternatorów, pasków itp.

Aby wezwać mechanika w razie awarii pojazdu wystarczy zadzwonić i poinformować o zaistniałym problemie. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce: KONTAKT. Podczas rozmowy telefonicznej ustalimy godzinę naszego przyjazdu i przedstawimy koszty diagnostyki i dojazdu. Po przyjechaniu na miejsce awarii wykonamy niezbędne czynności diagnostyczne i poinformujemy o przyczynie awarii oraz kosztach jej usunięcia. Po akceptacji kosztów przystąpimy do ostatecznej naprawy. Bardzo często okazuje się, że usterka w aucie jest prosta w naprawie i wówczas koszt całego procesu diagnostycznego i naprawczego zamyka się we wstępnej kwocie diagnozy z dojazdem.

Wszystkich Klientów zachęcamy do wystawienia opinii po skorzystaniu z naszych usług. Opinie znaleźć można: TUTAJ.