holowanie warszawa

HOLOWANIE WARSZAWA


Wykonujemy holowanie samochodów osobowych i motocykli. Transportujemy pojazdy i motocykle po Warszawie i okolicznych miejscowościach, a także na terenie całej Polski i Europy. Posiadamy ubezpieczenie przewoźnika, które dodatkowo zabezpiecza pojazdy Klientów w całym procesie holowniczym. Wykonujemy usługi profesjonalnie, a każde zlecenie potwierdzamy specjalistycznym protokołem. Ceny naszych usług ustalamy z Klientem przed przystąpieniem do holowania.

  • Ubezpieczenie przewoźnika dające gwarancję bezpiecznego holowania
  • Ceny usług ustalane przed rozpoczęciem holowania
  • Pisemne potwierdzenie wykonywanych usług
  • Profesjonalizm, szybkość działania

Szybkie holowanie? Zadzwoń! +48 500 54 54 80

Cenę za holowanie ustalamy indywidualnie z każdym kierowcą. Cena zależy bowiem od kilku czynników: ciężaru i wielkości holowanego pojazdu, rodzaju uszkodzeń (jeśli uszkodzony jest układ jezdny - wówczas potrzebne są dodatkowe wózki transportowe) oraz odległości, jaką laweta musi pokonać. Koszt holowania pojazdu w dalszej trasie (np. z Warszawy do Krakowa) liczony jest na podstawie ilości kilometrów, jakie laweta musi pokonać z miejsca A do B, oraz z miejsca B do A.

Aby wezwać lawetę w razie awarii pojazdu wystarczy zadzwonić i poinformować o zaistniałym problemie. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce: KONTAKT. Wszystkich Klientów zachęcamy do wystawienia opinii po skorzystaniu z naszych usług. Opinie znaleźć można: TUTAJ.

HOLOWANIE - teren działania


  • Warszawa – Bemowo; Białołęka; Bielany; Mokotów; Ochota; Praga Południe; Praga Północ; Rembertów; Targówek; Tarchomin; Ursus; Ursynów; Wawer; Wesoła; Wilanów; Wola; Włochy; Śródmieście; Żoliborz.
  • Okolice Warszawy: Piaseczno; Konstancin-Jeziorna; Grodzisk Mazowiecki; Pruszków, Raszyn; Żyrardów; Kobyłka; Marki; Ostrów; Radzymin; Tłuszcz; Wołomin; Zielonka; Ząbki; Ożarów, Łomianki; Józefów; Otwock; Legionowo; Mława; Ciechanów; Serock; Wyszków; Zegrze.
  • Polska i Europa
holowanie warszawa