diagnostyka komputerowa

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA


Kompleksowa diagnostyka komputerowa pojazdów osobowych, wykonywana z dojazdem do Klienta. Całodobowa pomoc w razie awarii pojazdu w dowolnym miejscu w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Możliwość wykonania naprawy mechanicznej i elektrycznej od ręki, po wcześniejszym przeprowadzeniu diagnostyki komputerowej i po znalezieniu przyczyny awarii.

  • Całodobowy dyżur mechanika i elektryka
  • Dojazd specjalisty we wskazane miejsce awarii bez konieczności holowania auta
  • Diagnostyka i możliwość naprawy samochodu od ręki
  • Cena podana przed rozpoczęciem pracy

Szybka diagnostyka komputerowa? Zadzwoń! +48 500 54 54 80

Wykonujemy diagnostykę komputerową i ogólną diagnozę awarii pojazdów osobowych w dowolnym miejscu w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Dysponujemy najnowszej klasy sprzętem diagnostycznym, a na miejsce awarii dojeżdżamy pojazdem mobilnego serwisu. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zdiagnozować usterki mechaniczne i elektryczne, a następnie naprawić je bez konieczności holowania samochodów do stacjonarnego warsztatu samochodowego. Wystarczy zadzwonić do nas i poinformować o zaistniałej awarii auta. Nasi specjaliści dobiorą najlepszą pomoc do danej sytuacji i dojadą we wskazane miejsce w celu wykonania diagnostyki komputerowej i naprawy auta.

Aby wezwać mobilny serwis w celu wykonania diagnostyki komputerowej wystarczy zadzwonić i poinformować o zaistniałym problemie. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce: KONTAKT. Wszystkich Klientów zachęcamy do wystawienia opinii po skorzystaniu z naszych usług. Opinie znaleźć można: TUTAJ.