naprawy aut z dojazdem

Czy pomoc drogowa wykonuje naprawy aut z dojazdem?

Czym jest pomoc drogowa i jaki jest zakres świadczonych przez nią usług? Czy pomoc drogowa wykonuje naprawy aut z dojazdem, czy też jedynie holuje pojazdy na lawecie? A może świadczy naprawy aut z dojazdem ale w okrojonym zakresie?

Pomoc drogowa a naprawy aut z dojazdem

Dla jednych pomoc drogowa oznacza usługi holowania pojazdów lawetą. Inni utożsamiają pomoc drogową z mobilnym serwisem samochodowym i są przekonani, że pomoc drogowa świadczy naprawy aut z dojazdem na miejsce awarii. Zatem jak jest w rzeczywistości? Okazuje się, że zakres usług pomocy drogowej u każdej firmy jest inny.

Z reguły w sytuacji nagłej awarii pojazdu Kierowcy szukają firmy, która pomoże im usunąć problem w aucie od ręki. W Internecie znaleźć można wiele przedsiębiorstw, które oferują pomoc drogową. Każde z nich może jednak świadczyć inne usługi, choć nazwa „pomoc drogowa” jest taka sama. Najlepiej zatem wybrać taką firmę, która wykonuje zarówno usługi holowania jak i dysponuje tzw. mobilnym serwisem (o tym, czym jest mobilny serwis można przeczytać TUTAJ). Taki zakład będzie w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie do danej sytuacji i wykona zarówno diagnostykę awarii oraz naprawi usterkę mechaniczną i elektryczną w dowolnym miejscu bez konieczności holowania samochodu do warsztatu, jak również w razie bardzo poważnych problemów z pojazdem – zwyczajnie przyjedzie lawetą i przetransportuje samochód do stacjonarnego serwisu.

W razie problemów z autem w Warszawie lub w okolicznych miejscowościach można kontaktować się z nami telefonicznie. Wykonujemy kompleksową pomoc drogową. Dysponujemy lawetami i mobilnym serwisem. Dobieramy pomoc do indywidualnych potrzeb Kierowcy.
Tel. 500 54 54 80

Czy posiadamy jakieś referencje?

Oczywiście! Opinie naszych Klientów znajdują się TUTAJ.

Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt TUTAJ.

naprawa z dojazdem

Ile kosztuje pomoc drogowa? 

Koszt pomocy drogowej i mobilnych napraw jest sprawą indywidualną i zależy od wielu czynników, jednak Klient zawsze informowany jest o cenie przed rozpoczęciem naprawy lub holowania.

Aby uzyskać wycenę należy zadzwonić do nas i przedstawić objawy awarii. Nasi specjaliści po zapoznaniu się z sytuacją zaproponują odpowiednie rozwiązanie i wycenią naprawę.

Koszt holowania zależy od wielkości i masy transportowanego pojazdu, a także odległości jaką laweta będzie musiała pokonać. Dodatkowo cenę mogą podnieść także uszkodzenia układu jezdnego, które powodują konieczność używania specjalistycznych wózków transportowych.

Koszt napraw z dojazdem zależy od odległości jaką musi pokonać mobilny serwis, aby dojechać na miejsce awarii oraz stopnia skomplikowania usterki i ewentualnych użytych części zamiennych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.