mobilny warsztat samochodowy warszawa

Jak działa mobilny warsztat samochodowy?

Czym jest mobilny warsztat samochodowy? Jak działa w praktyce? Kiedy i jak go wezwać? Sprawdź niżej…

Co to jest mobilny warsztat samochodowy?

Mobilny warsztat samochodowy to naprawy mechaniczne i elektryczne samochodów osobowych, które mechanicy i elektrycy wykonują dojeżdżając do Klienta specjalistycznym pojazdem pomocy drogowej. Mobilny warsztat samochodowy różni się od stacjonarnego serwisu tym, że to warsztat dojeżdża do Klienta, a nie odwrotnie.

Jak wezwać mobilny warsztat samochodowy?

Wzywanie mobilnego warsztatu samochodowego jest bardzo proste. Wystarczy bowiem zadzwonić pod całodobowy numer tel. 500-54-54-80. Nasz telefon odbierają zawsze mechanicy i elektrycy, którzy są w pełni kompetentni w zakresie napraw mechanicznych i elektrycznych. Podczas rozmowy telefonicznej pytamy o objawy awarii, a także o miejsce postoju auta. Po zebraniu najważniejszych informacji jesteśmy w stanie wycenić wstępne koszty naszej usługi oraz wysłać na wskazany adres najlepszą pomoc. Zawsze prosimy Klientów, aby po zakończonej rozmowie telefonicznej wysłali nam SMS ze swoimi danymi. Taki SMS stanowi dla nas potwierdzenie chęci skorzystania z naszych usług. Prosimy o podanie następujących danych: imię i nazwisko, model auta, numer rejestracyjny i miejsce postoju pojazdu.

Jakie usługi świadczy mobilny warsztat samochodowy?

Nasz mobilny warsztat samochodowy jest w pełni wyposażony w sprzęty potrzebne do kompleksowej diagnostyki i naprawy usterki w dowolnym miejscu np. na drodze lub pod domem Klienta. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą wzywać lawety, holować samochodu do stacjonarnego warsztatu i czekać na naprawę. Zatem jakie usługi świadczymy? Po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia o awarii auta nasi mechanicy lub elektrycy dojeżdżają do Klienta mobilnym serwisem. Na miejscu wykonujemy kompleksową diagnostykę komputerową oraz ogólną diagnozę usterki. Następnie przeprowadzamy profesjonalną naprawę elektryczną i mechaniczną pojazdów osobowych. Przykładem wykonywanych przez nas napraw mobilnych są: wymiany alternatorów, rozruszników, akumulatorów, wymiany pasków MICRO, osuszania baków po błędnych tankowaniach (zalanie benzyny do diesla lub odwrotnie), czy też usuwanie niefabrycznych autoalarmów, awaryjne uruchamianie aut, itp.

Zakres świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki, dlatego w razie wystąpienia awarii auta – zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Podczas rozmowy telefonicznej mechanik będzie w stanie określić, czy naprawa z dojazdem jest możliwa (po wysłuchaniu informacji o zauważonych objawach awarii).

Jeżeli Twoje auto uległo awarii i chcesz skorzystać z naszych usług, to zadzwoń pod numer: 500-54-54-80. Zapytamy Cię o objawy awarii, dobierzemy odpowiedni sprzęt i pojawimy się na miejscu o umówionej godzinie w celu diagnostyki i naprawy.
Zrobimy wszystko, aby Twoje auto mogło niezwłocznie ruszyć w drogę.

Jaki jest teren działania mobilnego warsztatu samochodowego?

Mobilny warsztat samochodowy nie jest ograniczony przestrzennie i może dojechać w dowolne miejsce. Głównym terenem naszego mobilnego warsztatu jest:

  • Warszawa
  • Obrzeża Warszawy i okoliczne miejscowości

mobilny warsztat samochodowy

Ile kosztuje mobilny warsztat samochodowy?

Cena za nasze usługi uzależniona jest od: miejsca do którego musimy dojechać (im dalej tym wyższa cena za dojazd) oraz rodzaju awarii. Aby uzyskać szczegółową wycenę – prosimy kontaktować się telefonicznie.

Ostateczne koszty dojazdu i diagnostyki zawsze podajemy podczas rozmowy telefonicznej, (czyli przed naszym przyjazdem na wskazany adres). Dopiero po otrzymaniu akceptacji kosztów od Klienta ustalamy godzinę dojazdu mobilnego warsztatu.

Nie jesteśmy jednak w stanie z góry oszacować wszystkich kosztów naprawy bez wcześniejszej diagnostyki. Nie możemy bowiem w 100% określić przyczyny awarii nie będąc na miejscu i nie widząc auta. Wyjątkiem są sytuacje, w których Klient zna przyczynę awarii i podczas rozmowy telefonicznej jest w stanie określić co chciałby, abyśmy wymienili lub naprawili. W każdym innym przypadku szacujemy koszty diagnostyki i dojazdu podczas rozmowy telefonicznej, a koszty naprawy jesteśmy w stanie określić dopiero po przyjechaniu na miejsce awarii. Nie rozpoczynamy naprawy pojazdu bez akceptacji kosztów i zawsze po diagnostyce przedstawiamy wycenę.

Czy posiadamy jakieś referencje?

Oczywiście! Opinie naszych Klientów znajdują się TUTAJ.

Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt TUTAJ.